Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda
icon

Biz Kimiz

Elektrola, 1970’li yılların başında kurulmuş ve dönemin önde gelen beyaz eşya ve kablo üreticilerine ince bakır tel sağlamıştır. 90’ların sonunda bu faaliyetini bitirmiş ve 2000’lerin başında ÖRKA Gıda çatısı altında Gastronomi sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak ve sektöre yenilikçi ürünler sağlamak üzere yeniden faaliyete geçmiştir.

Icon

Misyonumuz

Türkiye’de yükselen bir akım olan ve sürekli gelişen ve genişleyen yiyecek içecek sektöründe ülkemizi daha ileri seviyelere ulaştırabilmek ve bu anlamda bir katkı sağlayabilmek.

Market Strategy

Başarı Öykümüz

Kurulduğu yıldan bu yana göstermiş olduğu ilkeli ve dürüst ticaret anlayışını, tüm faaliyetlerine yaymış ve çalıştığı firmalar ile güçlü bir bağ kurmayı başarmıştır.

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

2006 yılında ticaret hayatına merhaba diyen ÖRKA, kurulduğu yıldan bu yana göstermiş olduğu ilkeli ve dürüst ticaret anlayışını, tüm faaliyetlerine yaymış ve çalıştığı firmalar ile güçlü bir bağ kurmayı başarmıştır. Ticaret hayatına kağıt ürünleri ithalatı ile başlayan ÖRKA, 2011 yılının ikinci yarısından itibaren dünyanın önde gelen mutfak ekipmanları üreticileri ile görüşmeler yaparak bu alanda Türkiye Distribütörlüğü görevini üstlenmiştir.

 

Türkiye’de yükselen bir akım olan ve sürekli gelişen ve genişleyen yiyecek içecek sektöründe ülkemizi daha ileri seviyelere ulaştırabilmek ve bu anlamda bir katkı sağlayabilmek amacıyla yurtdışındaki önde gelen firmalar ile iletişimimizi ve bilgi alış verişimizi sürekli devam ettiriyoruz ve ettirmeye devam edeceğiz.